MPE222J100V82CL0049
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
MPE222J100V82CL0049
JLCPCB Part #
C2831917
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 100V 2.2nF Metallized Polyester ±5% 插件,P=5mm Film Capacitors ROHS