MMK104J2JDLAJ208G0
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
MMK104J2JDLAJ208G0
JLCPCB Part #
C2915665
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 100nF 630V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS