XT470UF10V90RV0079
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
XT470UF10V90RV0079
JLCPCB Part #
C2992610
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 120mA@120Hz 2000hrs@105℃ 470uF 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS