EKZN6R3ELL471MF11D
MFR.Part #
EKZN6R3ELL471MF11D
JLCPCB Part #
C1668759
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 170mΩ 2.5mm 270mA@120Hz 470uF 6.3V 6.3mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS