MMK272J2000V82CB0200
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
MMK272J2000V82CB0200
JLCPCB Part #
C3975299
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 2.7nF 2kV ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS