DHC010M477G124S1AA
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
DHC010M477G124S1AA
JLCPCB Part #
C49237790
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 12mm 2000hrs@105℃ 3.5mm 320mA@120Hz 470uF 8mm ±20% Plugin,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS