AJTE222M2GF0035A100E
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
AJTE222M2GF0035A100E
JLCPCB Part #
C2766211
Package
Plugin,P=10mm
Description
2.2nF 400V CQC、UL、VDE、ENEC Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS