KIA50N06CD
Extended
Manufacturer
KIA Semicon Tech
MFR.Part #
KIA50N06CD
JLCPCB Part #
C2931913
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 130pF 13mΩ@10V 2.45nF 2.5V 50A 52nC@10V 60V 90W N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS