Z0402C241CSMST
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
Z0402C241CSMST
JLCPCB Part #
C1019244
Package
0402
Description
1 240Ω@100MHz 250mA 700mΩ ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS