Z0402C121ASMST
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
Z0402C121ASMST
JLCPCB Part #
C2661671
Package
0402
Description
1 120Ω@100MHz 230mΩ 500mA ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS