T491C106K020AT4160
MFR.Part #
T491C106K020AT4160
JLCPCB Part #
C4978704
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.6Ω 10uF 20V ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS