Z0402C100ASMST
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
Z0402C100ASMST
JLCPCB Part #
C1512748
Package
0402
Description
1 10Ω@100MHz 1A 50mΩ ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS