C317C301F3G5TA7301
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C317C301F3G5TA7301
JLCPCB Part #
C2350551
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
25V 300pF 5.08mm C0G ±1% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS