Z0201C601ASMST
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
Z0201C601ASMST
JLCPCB Part #
C2661694
Package
0201
Description
1 1.2Ω 600Ω@100MHz 0201 Ferrite Beads ROHS