R76TN31004040J
MFR.Part #
R76TN31004040J
JLCPCB Part #
C3806349
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+110℃ 100nF 650V、1.6kV ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS