VC1210K401R020
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
VC1210K401R020
JLCPCB Part #
C2656326
Package
1210
Description
1.4nF@1kHz 10mW 20V 26V 2J 33V 400A 54V 1210 Varistors ROHS