VC1206K201R014
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
VC1206K201R014
JLCPCB Part #
C2656250
Package
1206
Description
14V 18V 200A 22V 38V 600mJ 8mW 950pF@1kHz 1206 Varistors ROHS