C967U472MZWDCA7317
MFR.Part #
C967U472MZWDCA7317
JLCPCB Part #
C3287410
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 4.7nF 440V X1,Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS