VC0603K300R011
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
VC0603K300R011
JLCPCB Part #
C2655784
Package
0603
Description
11V 14V 18V 200mJ 210pF@1kHz 30A 33V 3mW 0603 Varistors ROHS