T598B335M035ATE200
MFR.Part #
T598B335M035ATE200
JLCPCB Part #
C4984057
Description
-55℃~+125℃ 200mΩ@100kHz 3.3uF 35V ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS