T491C106K010AT2478
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491C106K010AT2478
JLCPCB Part #
C4980139
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.8Ω 10V 10uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS