T598B107M2R5AHE070
MFR.Part #
T598B107M2R5AHE070
JLCPCB Part #
C4952321
Description
-55℃~+125℃ 100uF 2.5V 70mΩ@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors