T591V337M004ATE025
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T591V337M004ATE025
JLCPCB Part #
C1856586
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 25mΩ@100kHz 330uF 4V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS