T591V337M004ATE045
MFR.Part #
T591V337M004ATE045
JLCPCB Part #
C1856592
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 330uF 45mΩ@100kHz 4V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS