T591D157M016ATE0657280
MFR.Part #
T591D157M016ATE0657280
JLCPCB Part #
C2159245
Description
-55℃~+125℃ 150uF 16V 65mΩ@100kHz ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS