A798V477M002APE4R5
MFR.Part #
A798V477M002APE4R5
Description
-55℃~+125℃ 1000hrs@125℃ 2.1mm 2V 4.5mΩ 470uF 9.54A@100kHz Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS