T543C107K010AHW025D100
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T543C107K010AHW025D100
JLCPCB Part #
C4951174
Package
2312
Description
-55℃~+105℃ 100uF 10V 25mΩ@100kHz ±10% 2312 Tantalum Capacitors