CWR11KC225KBC\TR
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CWR11KC225KBC\TR
JLCPCB Part #
C5642399
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 25V 3.5Ω 600nA ±10% 2312 Tantalum Capacitors