T541X158M2R5AH8705
MFR.Part #
T541X158M2R5AH8705
JLCPCB Part #
C2160109
Description
-55℃~+125℃ 12mΩ@100kHz 1500uF 2.5V ±20% 2917 Tantalum Capacitors