T540D687M2R5AH8705
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T540D687M2R5AH8705
JLCPCB Part #
C2159754
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 2.5V 40mΩ@100kHz 680uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors