ALC70D241EB550
MFR.Part #
ALC70D241EB550
JLCPCB Part #
C1613414
Package
Plugin,D40xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 1.6A@100Hz 1.825Ω@100Hz 10mm 18000hrs@85℃ 240uF 30mm 40mm 550V ±20% 插件,D40xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS