T530Y687M2R5ATE006
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T530Y687M2R5ATE006
JLCPCB Part #
C2158775
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 2.5V 680uF 6mΩ@100kHz ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS