T530D687M2R5ATE010
MFR.Part #
T530D687M2R5ATE010
JLCPCB Part #
C2158732
Description
-55℃~+125℃ 10mΩ@100kHz 2.5V 680uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS