TBJD107M010LBSZ0H00
MFR.Part #
TBJD107M010LBSZ0H00
JLCPCB Part #
C5955797
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ 100uF 10V 10uA ±20% 2917 Tantalum Capacitors