T523W107M016APE070
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T523W107M016APE070
JLCPCB Part #
C2158340
Package
2917
Description
-55℃~+105℃ 100uF 16V 70mΩ@100kHz ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS