TBJE106M050LRSB0723
MFR.Part #
TBJE106M050LRSB0723
JLCPCB Part #
C5980894
Description
-55℃~+125℃ 10uF 400mΩ 50V 5uA ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS