T521W476M016ATE0407280
MFR.Part #
T521W476M016ATE0407280
JLCPCB Part #
C4950903
Package
2917
Description
-55℃~+105℃ 16V 40mΩ@100kHz 47uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS