T521X226M063ATE0757280
MFR.Part #
T521X226M063ATE0757280
JLCPCB Part #
C2159228
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 22uF 63V 75mΩ@100kHz ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS