T521V476M020ATE090
MFR.Part #
T521V476M020ATE090
JLCPCB Part #
C2158097
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 20V 47uF 90mΩ@100kHz ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS