T521B685M035ATE150
MFR.Part #
T521B685M035ATE150
JLCPCB Part #
C2158523
Package
1411
Description
-55℃~+105℃ 150mΩ@100kHz 35V 6.8uF ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS