T521B336M016ATE0907280
MFR.Part #
T521B336M016ATE0907280
JLCPCB Part #
C4987200
Package
1411
Description
-55℃~+105℃ 16V 33uF 90mΩ@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS