T521B336M016ATE0707280
MFR.Part #
T521B336M016ATE0707280
JLCPCB Part #
C2159107
Package
1411
Description
-55℃~+105℃ 16V 33uF 70mΩ@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS