T521B226M025ATE1007280
MFR.Part #
T521B226M025ATE1007280
JLCPCB Part #
C2159165
Description
-55℃~+105℃ 100mΩ@100kHz 22uF 25V ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS