C907U222MYVDAA7317
MFR.Part #
C907U222MYVDAA7317
JLCPCB Part #
C3286697
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 2.2nF 400V X1,Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS