T521B105M063ATE2007280
MFR.Part #
T521B105M063ATE2007280
JLCPCB Part #
C2158993
Description
-55℃~+105℃ 1uF 200mΩ@100kHz 63V ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS