T520D227M006ATE025
MFR.Part #
T520D227M006ATE025
JLCPCB Part #
C2158998
Description
-55℃~+105℃ 220uF 25mΩ@100kHz 6.3V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS