T520D108M2R5ATE006
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T520D108M2R5ATE006
JLCPCB Part #
C4950751
Package
2917
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 2.5V 6mΩ@100kHz ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS