T491A226K006AT7280
MFR.Part #
T491A226K006AT7280
JLCPCB Part #
C1955817
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 22uF 3Ω 6.3V ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS