T499C335K025ATE2K5
MFR.Part #
T499C335K025ATE2K5
JLCPCB Part #
C1961412
Package
2312
Description
-55℃~+175℃ 2.5Ω 25V 3.3uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS