ACR05B471JGS
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ACR05B471JGS
JLCPCB Part #
C1650272
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
470pF 5.08mm 50V C0G ±5% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded